WRONBA

Bonus TOP 500 wszech czasów:

STARTUJE 47.sezon WRONBA.

 


 

 

47.sezon: Najważniejsze informacje:

  • zgłoszenia do czwartku - 15.02.2018;
  •  
  • start 47.sezonu w poniedziałek - 19.02.2018;
  •  
  • wszystkie opłaty w tej samej lub niższej wysokości co w poprzednim sezonie;
  •  
  • drużyny mają do wyboru pięć pakietów wpisowych (trzy dla drużyn ze sponsorem i dwa dla drużyn bez sponsora);
  •  
  • nowy, dłuższy czas przeznaczony na mecze PRO (80 minut);
  •  
  • opłaty dodatkowa za mecze PRO (4x12 minut, 24 sekundy, 5 sędziów) wliczone w pakietach sponsorskich: ekstra i standard;
  •  
  • opłata dodatkowa za mecze PRO: 39 zł (pakiet sponsorski: mini i pakiety: liga oraz liga i puchar);
  •  
  • obligatoryjność rozgrywania meczu 'PRO' już w przypadku wybrania formuły 'PRO' przez jedną z drużyn grających w meczu;
  •  
  • opłaty za mecze 'Pucharu Ligi' wliczone w pakietach sponsorskich: ekstra i standard;
  •  
  • mecze: soboty, niedziele, poniedziałki, wtorki;
  •  
  • przyjazne terminy dla drużyn spoza Wrocławia;
  •  
  • Wielki Finał: 10.06.2018 - przed rozpoczęciem MŚ w piłce nożnej

47.sezon Amatorskiej Ligi Koszykówki WRONBA - największej, dzięki Wam - organizacji w Polsce - to rywalizacja dla każdego koszykarza amatora i każdej drużyny amatorskiej. Nie trzeba zakładać stowarzyszeń, klubów ani zrzeszać się. Drużyna wnosi tylko jednorazową opłatę. Całością organizacyjną - wynajmem hal i sędziów oraz oprawą zajmuje się liga. Hasło rozgrywek brzmi: Zgłoszenie drużyny jest proste.

WRONBA powstała w 1994 roku, a w szczytowym okresie na parkietach rywalizowało ponad 100 zespołów z Polski południowo – zachodniej. Obecnie rywalizacja odbywa się na trzech poziomach, od 3.ligi, do najlepszego - SuperWRONBA. Spotkania odbywają się w soboty i niedziele, a także poniedziałki i wtorki w hali sportowej w centrum Wrocławia. Przy okazji każdej edycji ulepszamy rozgrywki, tak by uczestnictwo we WRONBA było także spełnieniem Waszych ambicji i marzeń. Wiele lat doświadczeń sprawiło, że WRONBA stała się najbardziej profesjonalnie zorganizowaną amatorską ligą koszykówki w Polsce.

obrazek

47.sezon będzie obfitował w wiele nowości. Po jednym sezonie przerwy powraca SuperWRONBA. Organizatorom zależy, żeby w perspektywie kilku kolejnych sezonów odbudować należny poziom rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywek. Bardzo ważne jest także uwolnienie możliwości grania przez zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Koszykówki i Okręgowym Związku Koszykówki, co zyskało odpowiedni zapis w regulaminie. Dotyczy to tylko i wyłącznie młodych zawodników, którzy mają ważną legitymację szkolną, czyli uczniów gimnazjów i liceów. W przyszłości ci gracze mają nadawać ton rywalizacji na parkietach WRONBA. Liga przygotowała specjalne zniżki dla młodych zawodników od 30% do nawet 99%.

Zmiany dotyczą także długości rozgrywania meczów. Spotkanie w formule PRO będzie trwało aż 80 minut (4 x 12 minut). To o 20% więcej niż tradycyjnie. Jeśli formułę PRO wybierze tylko jeden z rywali – to mecz będzie rozgrywany według zasad PRO, a przeciwnik będzie musiał wnieść dopłatę w wysokości 39 zł. Opłaty za formułę PRO zostały wliczone w dwóch z pięciu pakietów dostępnych dla każdej drużyny. WRONBA udostępniła specjalną porównywarkę pakietów, tak by zespoły mogły wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Liga nie podniosła żadnej opłaty, natomiast w ramach pakietów sponsorskich STANDARD i EKSTRA pojawiło się wiele bezpłatnych opcji dodatkowych, w tym wliczone koszty za mecze PRO i Pucharu Ligi. Drużyna sponsorowana może także liczyć na profesjonalną relację typu ‘highlights’.


   Arkadiusz Krawczyk (ostatnio Kleten Clan) w nadesłanym mailu pyta o listę zawodników, którzy zdobyli najwięcej punktów w pojedyńczym meczu. Poniżej druga część zestawienia.

TOP 500 wszech czasów WRONBA (miejsca od 228 do 357):

miejsce       punkty   2 pkt.
3 pkt. 1 pkt. czas  
228 13.04.2013 - 37.edycja 3.liga - runda grupowa Marcin Puzio
34
2Hills Basket - Vabank(90:42) 10 3 5 38 link do meczu
228 28.01.2001 - 12.edycja 2.liga - 1/4 Krzysztof Boczanowski
34
W.Quandt Żmigród - Łorkers(67:59) 8 3 9 40 link do meczu
228 09.11.2013 - 38.edycja 2.liga - runda grupowa Paweł Orłowski
34
zebrano.com.pl - Together(62:66) 11 2 6 42 link do meczu
228 06.05.2013 - 37.edycja 3.liga - runda grupowa Jan Zalewski
34
Barmani - CapGemini(0:20) 13 0 8 34 link do meczu
228 02.05.2010 - 31.edycja 3.liga - runda grupowa Filip Potycz
34
Kupelwajzer Legnica - Tiradores(68:57) 17 0 0 40 link do meczu
228 11.02.2001 - 12.edycja 1.liga - Final Jerzy Binkowski
34
Basket Shop - AlCu Trzebnica(54:63) 15 0 4 40 link do meczu
228 13.04.1997 - 5.edycja 3.liga - runda grupowa Piotr Błaszczak
34
Microtech - Wedan 2(114:44) 14 1 3 0 link do meczu
228 06.01.2001 - 12.edycja 3.liga - runda grupowa Dominik Socha
34
Orth Gipse - Filips(107:15) 17 0 0 1 link do meczu
228 16.03.2013 - 37.edycja 3.liga - runda grupowa Arkadiusz Krawczyk
34
Kleten Clan - 4Fun(69:43) 15 0 4 40 link do meczu
228 31.03.2001 - 13.edycja 3.liga - runda grupowa Marcin Kwasiuk
34
Agrobud - Max Team(65:35) 9 4 4 40 link do meczu
228 12.05.1996 - 3.edycja 1.liga - runda grupowa Sławomir Augustynowicz
34
PCS AM - Basket Shop(86:82) 11 2 6 0 link do meczu
228 16.12.2006 - 24.edycja 3.liga - runda grupowa Tomasz Kinal
34
R. Eldo & Rado - Eko Bau(86:47) 8 6 0 40 link do meczu
228 07.04.2013 - 37.edycja 3.liga - runda grupowa Jan Zalewski
34
Barmani - Drużyna A(0:20) 10 2 8 37 link do meczu
228 10.06.2001 - 13.edycja 1.liga - 1/8 Witold Budzyński
34
Limex R.G - Avanti(83:60) 14 0 6 40 link do meczu
228 15.04.2012 - 35.edycja 2.liga - runda grupowa Krzysztof Kogut
34
The Krizar's BSK - InvestMap.pl(57:59) 8 5 3 42 link do meczu
228 06.02.2010 - 30.edycja 3.liga - 1/4 Łukasz Stefańczyk
34
Kantor Dukat - Aspekt Sauny(57:47) 10 1 11 40 link do meczu
228 08.01.2011 - 32.edycja 3.liga - runda grupowa Paweł Krajna
34
Banda Grubego - Łosie(94:46) 15 0 4 bd link do meczu
228 02.06.2002 - 15.edycja 3.liga - runda grupowa Piotr Bełej
34
Woma Meble - Spawacze(111:18) 12 3 1 34 link do meczu
228 30.05.2009 - 29.edycja 3.liga - runda grupowa Artur Pełka
34
Kukuxumusu - MKS Gwardia Wrocław II(65:23) 8 2 12 40 link do meczu
228 17.04.2011 - 33.edycja 3.liga - runda grupowa Andrzej Mach
34
Malbud Basket - Drinking Team(62:46) 11 1 9 40 link do meczu
228 07.12.2002 - 16.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Robert Chałupa
34
Evan Limex - MegaCom(72:62) 17 0 0 34 link do meczu
228 21.01.2012 - 34.edycja 3.liga - 1/8 Dawid Jurkiewicz
34
Anderskajs - Zadymki Trzebnica(70:59) 10 1 11 42 link do meczu
228 08.06.2008 - 27.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Łukasz Wabnik
34
BPS - Powerman Sport(75:70) 7 6 2 42 link do meczu
228 13.04.2003 - 17.edycja 3.liga - runda grupowa Rafał Czerniejewski
34
Niggaz Sqad Kalisz - Spartakus(79:45) 13 1 5 40 link do meczu
228 10.03.2012 - 35.edycja 3.liga - runda grupowa Piotr Bieć
34
zebrano.com.pl - Złomy(86:33) 9 3 7 34 link do meczu
228 31.05.2003 - 17.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Zając
34
Jonatany - Mój Dom(83:35) 6 6 4 38 link do meczu
228 15.04.2012 - 35.edycja 2.liga - runda grupowa Tomasz Langowski
34
Militaria.pl Shooting&Outdoor - Hasco Lek(70:67) 9 4 4 42 link do meczu
228 18.04.1999 - 9.edycja 3.liga - runda grupowa Dawid Jurkiewicz
34
Sezam Oborniki - Devils(127:35) 17 0 0 0 link do meczu
228 22.04.2012 - 35.edycja 3.liga - runda grupowa Jakub Kelm
34
Łobuzersi - Vistalex S.A.(54:43) 5 6 6 30 link do meczu
228 26.05.2012 - 35.edycja 3.liga - runda grupowa Arkadiusz Krawczyk
34
Kleten Clan - Instytut Klub(62:35) 12 0 10 37 link do meczu
228 25.11.2001 - 14.edycja 2.liga - runda grupowa Mateusz Jodłowski
34
Mniej Niż Zero - Pasterze Black(80:48) 11 2 6 40 link do meczu
228 11.11.2001 - 14.edycja 2.liga - runda grupowa Piotr Pietryga
34
Sun - Impel(66:71) 3 9 1 40 link do meczu
228 13.12.1998 - 8.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Giebel
34
Just 5 - KSP Gospoda(92:46) 11 3 3 0 link do meczu
228 17.05.1998 - 7.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Giebel
34
Just 5 - Basket Flowers(103:39) 12 2 4 0 link do meczu
228 23.05.1998 - 7.edycja 2.liga - runda grupowa Łukasz Rzeźnicki
34
Ekopolin - MediPol(57:77) 4 7 5 0 link do meczu
228 25.03.2007 - 25.edycja 3.liga - runda grupowa Jacek Ferenc
34
DeLaval - Champion(77:22) 14 0 6 40 link do meczu
228 15.05.2010 - 31.edycja 3.liga - runda grupowa Łukasz Zaroda
34
Hasco Lek - MWSLiT(81:37) 12 2 4 30 link do meczu
228 17.05.1998 - 7.edycja 3.liga - runda grupowa Przemysław Cieślak
34
Sprandi St. John - Ołówek(71:42) 16 0 2 0 link do meczu
228 19.01.2016 - 42.edycja Puchar Ligi/1/2 Michał Chalabala
34
Hasco Lek - Home Broker(73:37) 16 0 2 40 link do meczu
228 03.12.2000 - 12.edycja 1.liga - runda grupowa Dawid Jurkiewicz
34
Ken Informatyka - St. John(68:52) 13 1 5 40 link do meczu
228 21.12.2003 - 18.edycja 3.liga - runda grupowa Maciej Poznański
34
Tołpa - Sakramento Łins(77:25) 17 0 0 40 link do meczu
228 30.11.2003 - 18.edycja 2.liga - runda grupowa Paweł Zaskórski
34
Blues Jelcz Laskowice - Święta Katarzyna(46:36) 10 4 2 39 link do meczu
228 22.11.2003 - 18.edycja 2.liga - runda grupowa Krzysztof Boczanowski
34
LZS W.Quandt Żmigród - 8 Zone Żmigród(80:41) 8 5 3 36 link do meczu
228 19.11.2000 - 12.edycja 2.liga - runda grupowa Krzysztof Boczanowski
34
W.Quandt Żmigród - Ogniochron(68:62) 8 4 6 38 link do meczu
228 11.11.2000 - 12.edycja 3.liga - runda grupowa Arkadiusz Jaskuła
34
Perfecta - Filips(82:37) 12 1 7 39 link do meczu
228 17.05.1998 - 7.edycja 3.liga - runda grupowa Adam Wojciechowski
34
Highlander - Polypipe Polska(112:57) 17 0 0 0 link do meczu
228 28.03.2004 - 19.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Robert Chałupa
34
Limex I - Kocuła Air(79:76) 9 2 10 42 link do meczu
228 06.12.2016 - 44.edycja 3.liga - runda grupowa Adam Omelan
34
TylkoSłabiPodają - Daj Spokój(53:56) 5 6 6 40 link do meczu
228 06.05.2000 - 11.edycja 3.liga - runda grupowa Maciej Turbański
34
Czujni Jak Ważka - Limex(56:60) 6 5 7 40 link do meczu
228 23.04.1995 - 2.edycja 2.liga - runda grupowa Adam Waleszczuk
34
Aster - Energomontaż(60:62) 15 0 4 0 link do meczu
228 14.10.2017 - 46.edycja 2.liga - runda grupowa Mateusz Mruk
34
Powerman Sport - OKI Basketball Team(69:56) 8 5 3 45 link do meczu
228 16.04.2000 - 11.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Piasecki
34
Niu Dżenerejszyn - PRSK(54:49) 12 1 7 43 link do meczu
228 26.11.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Sebastian Zysek
34
Składaki - ZHR(81:55) 13 2 2 bd link do meczu
228 26.02.1995 - 2.edycja 1.liga - runda grupowa Jarosław Wojdalski
34
Pizza Hut - Składaki(86:44) 15 0 4 0 link do meczu
228 18.12.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Jacek Kudziela
34
Morskie Oko - Grabiszynek(104:42) 12 2 4 0 link do meczu
228 10.12.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Paweł Bieć
34
Sky Scrapers - Aster(100:43) 17 0 0 bd link do meczu
228 30.11.2014 - 40.edycja Puchar Ligi/1/16 Kamil Woźniak
34
Hes - Wolni Koszykarze(128:26) 4 8 2 26 link do meczu
228 12.12.2004 - 20.edycja 2.liga - runda grupowa Piotr Białorucki
34
Faularze - DWSSP Asesor Show(75:77) 6 6 4 42 link do meczu
228 23.01.2005 - 20.edycja 3.liga - 1/2 Wiktor Wrzeszczyński
34
Bez Komentarza - Lukas Team(69:65) 6 4 10 42 link do meczu
228 12.04.2015 - 41.edycja 3.liga - runda grupowa Paweł Oborzyński
34
3buty.pl II - Gmina Borów(88:29) 8 6 0 38 link do meczu
228 09.12.2000 - 12.edycja 3.liga - runda grupowa Maciej Turbański
34
Czujni Jak Ważka - ZBH(92:37) 9 2 10 40 link do meczu
228 29.03.1998 - 7.edycja 1.liga - runda grupowa Sławomir Augustynowicz
34
Age Computer - TVK Telka(68:64) 15 0 4 0 link do meczu
228 29.11.2015 - 42.edycja 1.liga - runda grupowa Filip Gryszko
34
Hes - 4Basket.pl(84:74) 9 3 7 38 link do meczu
228 08.11.2015 - 42.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Pęk
34
LZS Blues Jelcz Laskowice - Złomy(69:41) 14 1 3 40 link do meczu
228 28.03.1998 - 7.edycja 3.liga - runda grupowa Adam Wojciechowski
34
Highlander - Elpomp(44:67) 14 1 3 0 link do meczu
228 10.01.1998 - 6.edycja 2.liga - runda grupowa Grzegorz Monczak
34
Sun - Slamers(107:45) 14 0 6 0 link do meczu
294 09.04.2000 - 11.edycja 2.liga - runda grupowa Tomasz Grygorowicz
33
Komartek Polska - Oświata Ziębice(64:54) 12 2 3 38 link do meczu
294 07.05.2011 - 33.edycja 1.liga - runda grupowa Piotr Hryckiewicz
33
basketplanet.pl - Goliszek Podłogi(100:49) 11 1 8 37 link do meczu
294 08.03.2015 - 41.edycja 1.liga - runda grupowa Bronisław Wawrzyńczuk
33
TogetherWeChill - Usłyszeć Afrykę(48:51) 13 1 4 42 link do meczu
294 16.03.2014 - 39.edycja 3.liga - runda grupowa Konrad Boć - Orzechowski
33
Wrocław Five - 3buty.pl(45:33) 7 2 13 37 link do meczu
294 02.06.2002 - 15.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Marcin Krupa
33
Radio Taxi - Trener Team(72:66) 6 6 3 40 link do meczu
294 08.05.2011 - 33.edycja 2.liga - runda grupowa Marcin Krupa
33
Gen - MuchoBronx(65:49) 12 3 0 38 link do meczu
294 12.01.2014 - 38.edycja 3.liga - runda grupowa Bartłomiej Mróz
33
Sampraus II - CapGemini(53:54) 3 8 3 42 link do meczu
294 18.12.2011 - 34.edycja 1.liga - runda grupowa Mateusz Czekaj
33
Brothers Team - 7126Pomagam(81:43) 10 3 4 34 link do meczu
294 11.11.2017 - 46.edycja 3.liga - runda grupowa Patryk Bartmanowicz
33
KFV Galaxy - Promilki Trzebnica(71:49) 6 5 6 40 link do meczu
294 10.04.2011 - 33.edycja 3.liga - runda grupowa Piotr Jankowski
33
Tequila Boys - Konsalnet(54:42) 9 4 3 39 link do meczu
294 10.12.2017 - 46.edycja 3.liga - runda grupowa Aleksander Hyla
33
4us - Sparta Legnica(83:63) 6 7 0 48 link do meczu
294 07.11.1999 - 10.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Szostak
33
Latające Motyle - Wilki z Casino(124:24) 12 2 3 40 link do meczu
294 20.11.2010 - 32.edycja 2.liga - runda grupowa Arkadiusz Rotnicki
33
Greno - Militaria.pl Shooting&Outdoor(61:58) 9 1 12 41 link do meczu
294 20.06.2010 - 31.edycja 3.liga - 1/2 Piotr Nadybski
33
LcA Legnica - Hasco Lek(69:48) 13 0 7 33 link do meczu
294 17.01.2015 - 40.edycja 3.liga - 1/4 Mateusz Putna
33
2Hills Basket II - Aj Bi Em(57:62) 11 2 5 45 link do meczu
294 02.12.2014 - 40.edycja Puchar Ligi/1/16 Mateusz Putna
33
2Hills Basket II - Tel Raf(46:55) 7 6 1 42 link do meczu
294 30.05.2010 - 31.edycja 2.liga - runda grupowa Piotr Lisiecki
33
Główki od Szpilek - LZS W.Quandt Żmigród(52:78) 9 5 0 40 link do meczu
294 21.01.2001 - 12.edycja 1.liga - runda grupowa Artur Szabat
33
Ken Informatyka - Area Traders(80:76) 11 1 8 35 link do meczu
294 03.01.2016 - 42.edycja 3.liga - runda grupowa Marcin Sterenga
33
Blue Computers Świebodzice - Śpiewające Fortepiany(56:41) 11 2 5 39 link do meczu
294 30.04.2017 - 45.edycja 3.liga - runda grupowa Hubert Pardulla
33
Projekt Wrocław - Promilki Trzebnica(77:42) 10 3 4 40 link do meczu
294 07.03.2016 - 43.edycja 3.liga - runda grupowa Piotr Kuczyński
33
Sampraus II - KFC(68:63) 6 6 3 40 link do meczu
294 27.05.2001 - 13.edycja 3.liga - runda grupowa Krzysztof Karbowski
33
Smażynesyry Brzeg - Szczykago Bóll(41:31) 10 4 1 40 link do meczu
294 10.11.2012 - 36.edycja 2.liga - runda grupowa Grzegorz Lasoń
33
Pio Studio arch. - Eylert Sparta Legnica(56:51) 6 1 18 39 link do meczu
294 07.10.2012 - 36.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Obiegło
33
Sampraus II - Zespół Orkana(58:47) 14 1 2 39 link do meczu
294 28.04.2013 - 37.edycja 3.liga - runda grupowa Arkadiusz Krawczyk
33
Kleten Clan - Vabank(59:42) 13 1 4 40 link do meczu
294 01.04.2001 - 13.edycja 2.liga - runda grupowa Krzysztof Łuczak
33
Alfa Tan - Pryzma Team(64:40) 13 2 1 30 link do meczu
294 17.05.1998 - 7.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Stachura
33
Just 5 - Basket Flowers(103:39) 16 0 1 0 link do meczu
294 24.10.2016 - 44.edycja 3.liga - runda grupowa Adam Omelan
33
TylkoSłabiPodają - 4Fun 3(60:58) 8 3 8 42 link do meczu
294 30.10.2017 - 46.edycja WRONBA+ - runda grupowa Przemysław Lewicki
33
Hes - Ekopolin(78:67) 6 6 3 48 link do meczu
294 27.05.2017 - 45.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Karol Jaśko
33
Hasco Lek - Sampraus(96:54) 3 9 0 40 link do meczu
294 28.05.2000 - 11.edycja 1.liga - runda grupowa Daniel Iwański
33
Age Computer - Computerland(72:51) 15 0 3 40 link do meczu
294 13.05.2000 - 11.edycja 1.liga - runda grupowa Łukasz Biernatowski
33
Radio Klakson - Germaz II(71:65) 10 1 10 40 link do meczu
294 13.01.2002 - 14.edycja 1.liga - 1/8 Bartłomiej Józefowicz
33
BEA Polska - Gen Komputer(62:60) 5 5 8 40 link do meczu
294 11.06.2017 - 45.edycja 3.liga - 1/4 Damian Jakubczyk
33
4Fun 3 - Błąd Kroków Oława(63:44) 7 5 4 33 link do meczu
294 22.06.2015 - 41.edycja 3.liga - 1/2 Łukasz Jasik
33
Powerman Sport - Badalabdabad(65:30) 11 3 2 31 link do meczu
294 21.10.2017 - 46.edycja 2.liga - runda grupowa Jakub Madaj
33
Inwestgrupa - Łobuzersi(82:68) 9 3 6 42 link do meczu
294 28.01.2012 - 34.edycja 3.liga - 1/4 Bronisław Wawrzyńczuk
33
MWSLiT - Łobuzersi(81:59) 13 0 7 40 link do meczu
294 18.12.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Dariusz Zelig
33
Drink Team I - Plastelinki(93:51) 11 3 2 0 link do meczu
294 17.01.2004 - 18.edycja 3.liga - 1/8 Maciej Bielawski
33
Stanley - Jamaicans(57:45) 13 1 4 bd link do meczu
294 20.04.2008 - 27.edycja 3.liga - runda grupowa Wojciech Piechota
33
Tel Raf - Cekiron(76:55) 14 1 2 30 link do meczu
294 04.01.1998 - 6.edycja 1.liga - runda grupowa Mateusz Jodłowski
33
Basket Shop - TVK Telka(89:66) 14 0 5 0 link do meczu
294 30.05.1998 - 7.edycja 1.liga - runda grupowa Tomasz Grygorowicz
33
Vitroservice - TVK Telka(78:96) 14 1 2 0 link do meczu
294 22.04.2006 - 23.edycja 3.liga - runda grupowa Łukasz Kaczmarczyk
33
Cinema City - IMP Engineering II(70:51) 7 5 4 40 link do meczu
294 10.05.2008 - 27.edycja 3.liga - runda grupowa Michał Grzesik
33
PiecBud Wrocław - Alko Crew(91:37) 16 0 1 37 link do meczu
294 02.12.2006 - 24.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Robert Chałupa
33
Limex sp. j. - BPS Air(63:51) 12 0 9 40 link do meczu
294 09.04.2006 - 23.edycja 3.liga - runda grupowa Tomasz Kalwasiński
33
R. Eldo & Rado - Oddaj Rogala(76:26) 14 0 5 35 link do meczu
294 20.03.2010 - 31.edycja 3.liga - runda grupowa Dawid Jurkiewicz
33
Anderskajs - KFV Croquet(66:31) 8 3 8 40 link do meczu
294 25.01.2003 - 16.edycja 3.liga - 1/4 Marcin Bąkowski
33
Woma Meble - ZEW S.A.(61:36) 13 2 1 32 link do meczu
294 15.06.2008 - 27.edycja 3.liga - 1/4 Łukasz Pośpiech
33
Power Basket - atrak.pl(79:66) 16 0 1 37 link do meczu
294 02.04.2005 - 21.edycja 2.liga - runda grupowa Łukasz Stefanowski
33
Gen Komputer - Święta Katarzyna(56:54) 3 8 3 42 link do meczu
294 11.11.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Tomasz Kozica
33
Drunk Team - Nazwa Zespołu(89:55) 13 1 4 bd link do meczu
294 24.05.1997 - 5.edycja 1.liga - runda grupowa Maciej Gałła
33
EB AM - Pasterze(69:54) 13 0 7 0 link do meczu
294 27.04.1997 - 5.edycja 3.liga - runda grupowa Rafał Gała
33
Radio Wrocław - Aster(100:48) 15 1 0 0 link do meczu
294 06.12.1997 - 6.edycja 1.liga - runda grupowa Tomasz Garliński
33
Basket Shop - Pasterze-Eding(75:50) 15 0 3 0 link do meczu
294 03.05.1997 - 5.edycja 3.liga - runda grupowa Rafał Okoń
33
UW - Microtech(100:61) 10 4 1 0 link do meczu
294 30.11.2002 - 16.edycja 3.liga - runda grupowa Dawid Jurkiewicz
33
O'Chikara - Cosmodisc(62:27) 6 5 6 39 link do meczu
294 04.05.1997 - 5.edycja 3.liga - runda grupowa Wojciech Sentorek
33
Kletendorf - AlCu Trzebnica(55:100) 10 3 4 0 link do meczu
294 03.12.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Adam Waleszczuk
33
Aster - DH Odra 1(51:82) 12 0 9 bd link do meczu
294 13.04.1996 - 3.edycja 2.liga - runda grupowa Zbigniew Zdaniewicz
33
Jan Dragon - Uhi-hand(79:58) 16 0 1 0 link do meczu
294 04.12.1994 - 1.edycja 1.liga - runda grupowa Sebastian Potoczny
33
Green Stars - Siódemka(63:68) 9 3 6 bd link do meczu
294 10.01.2010 - 30.edycja SuperWRONBA - runda grupowa Robert Chałupa
33
TST Kogeneracja SA - R. Eldo & Rado(66:59) 9 3 6 37 link do meczu
294 13.02.2010 - 30.edycja SuperWRONBA - Final Robert Chałupa
33
TST Kogeneracja SA - Hes(75:72) 4 5 10 43 link do meczu
294 07.03.2010 - 31.edycja 3.liga - runda grupowa Łukasz Haniecki
33
zebrano.com.pl - MWSLiT(57:61) 9 5 0 42 link do meczu
294 14.03.2010 - 31.edycja 1.liga - runda grupowa Arkadiusz Rotnicki
33
Greno - Gen(64:51) 9 3 6 45 link do meczu

» powrót do poprzedniej strony

Bonus TOP 500 wszech czasów: - komentarze

Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Chcesz być pierwszy? Zaloguj się i dodaj swój komentarz!

reklama_1
reklama_2
reklama_3
reklama_4
reklama_5
reklama_6
reklama_7
reklama_8

Terytorium WRONBA

Aktualności WRONBA

Partnerzy WRONBA