WRONBA

WIELKI FINAŁ Pucharu Ligi*
hala sportowa; Wrocław, ulica Piotra Skargi 31, okolice placu Dominikańskiego, wejście od Nowej

godz. 20.00:    

Ganz - Pio Studio Arch.
PONIEDZIAŁEK - 14.01.2019
* ewentualny drugi mecz - 21.01.2019
   

Dyżur Koordynatora

Elektroniczny Dyżur koordynatora rozgrywek.


   Od bieżącego sezonu każdy zawodnik może zostać dopisany do składu przez internet i może mieć założoną licencję elektroniczną. Zawodnika do składu dopisuje kapitan na formularzu elektronicznym, do którego link można znaleźć w mailu otrzymanym przy rejestracji zespołu przed sezonem. Jeśli nie wiesz jak to zrobić - zadzwoń 71 3677528.

 Po dopisaniu zawodnika należy (KONIECZNIE) poinformować biuro ligi wysyłając maila. Koszykarz Zostanie uprawniony do gry po zweryfikowaniu (może to potrwać do 48 godzin) i jego dane pojawią się w składzie zespołu w naszym serwisie. W celu przyspieszenia weryfikacji - prosimy dzwonić 71 3677528.

 

 Wyrobienie licencji elektronicznej. W tym celu należy się zalogować przy użyciu emaila i hasła (https://wronba.pl/rejestracja/). Wyrobienie licencji elektronicznej polega na wstawieniu aktualnego zdjęcia portretowego do swojego profilu zawodnika w serwisie WRONBA. Zdjęcie będzie widoczne w serwisie dla wszystkich użytkowników.

 Mna także otrzymać tradycyjną – papierową licencję. W tym celu należy dostarczyć zdjęcie do biura lub wysłać pocztą na adres: Fundacja ligi WRONBA, ul. Łuczan 2, 52-339 Wrocław


Zgodnie z regulaminem – zawodnik zostanie dopuszczony do meczu jeśli: okaże sędziemu licencję papierową lub ma założoną licencję elektroniczną.

» powrót do poprzedniej strony

Dyżur Koordynatora - komentarze

Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Chcesz być pierwszy? Zaloguj się i dodaj swój komentarz!

reklama_1
reklama_2
reklama_3
reklama_4
reklama_5
reklama_6
reklama_7
reklama_8
reklama_9

Terytorium WRONBA

Aktualności WRONBA

Partnerzy WRONBA