WRONBA

Zapisy!

do udziału w 56.sezonie WRONBA
do 25 września 2023
      
    
 
    
 
KLIKNIJ TUTAJ     
    
 
    
 
Jeśli powyżej (nad zdjęciami) nie widzisz takiego paska z listą meczów:
wejdź tutaj: http://wronba.pl
aby Twoja przeglądarka prawidłowo wczytała stronę i wszystkie jej funkcje

Informacje dla drużyn

    Zapisanie drużyny do ligi koszykówki WRONBA wymaga wniesienia opłaty licencyjnej, w zależności od ligi i liczebości drużyny, wynosi ona od 1500 zł do nawet 2500 zł. Opłatę ponoszą zawodnicy, ale może ją zapłacić zamiast nich sponsor - czyli firma patronująca drużynie. Sponsor dokonuje opłaty licencyjnej na podstawie faktury wystawionej przez ligę.

   Dla większości średnich, a nawet małych firm - kwota wpisowego jest niewielkim wydatkiem, który jest skłonna ponieść. Jednak pod warunkiem, że zostanie przekonana do jego celowości. Drużyna składając ofertę powinna pokazać jak najwięcej korzyści płynących z takiego wsparcia. Wymienieć jakie firmy wspierają inne drużyny ligi WRONBA, wskazać na duży zasięg dotarcia terytorialnego i liczebnego, pozwalający na szeroką promocję marki na Dolnym Śląsku. Należy wskazać kanały, którymi informacja sponsorska dotrze do potencjalnych klientów firm - czyli wymienić media z którymi współpracuje liga. Sponsorzy cenią sobie wykorzystywanie nowych technologii przekazu, dlatego należy podkreślić, że WRONBA angażuje się zarówno w rozwój własnego serwisu internetowego, jak i buduje sieć portali z którymi współpracuje.

WIDEO: WRONBA przygotowała narzędzia dzięki którym w kilku krokach możesz przygotować ofertę dla sponsora w formie ulotki.


   Podstawową korzyścią firmy sponsorującej jest wielokrotna emisja nazwy i znaku handlowego (logo) firmy w serwisie WRONBA oraz mediach z ligą współpracujących. Sponsor ma także zagwarantowaną możliwość umieszczenia logotypu na strojach drużyny, dzięki czemu zostanie ono zarejestrowane i wyemitowane w materiałach fotograficznych i wideo publikowanych przez ligę, także na głównej stronie serwisu wronba.pl. W celu uzupełnienia oferty trzeba ją uszczegółowić, najlepiej korzystając z gotowych pakietów sponsorskich przygotowanych przez ligę.

   WRONBA przygotowała dla Ciebie narzędzia dzięki którym w kilku krokach możesz przygotować ofertę dla sponsora w formie ulotki. Skorzystaj z naszego kreatora oferty sponsorskiej i wydrukuj ofertę, z którą możesz udać sie do potencjalnego sponsora. Przygotuj się do spotkania, zapoznając się ze szczegółami oferty. Opowiedz sponsorowi o osiągnięciach swojej drużyny, o pasji i rywalizacji, która daje satysfakcję i promuje zdrowy styl życia. Pamiętaj, zaangażowanie jest zaraźliwe, udziela się innym.

 

 

                                                 

» powrót do poprzedniej strony

Informacje dla drużyn - komentarze

Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Chcesz być pierwszy? Zaloguj się i dodaj swój komentarz!

reklama_1
reklama_2
reklama_3
reklama_4
reklama_5
reklama_6
reklama_7

Terytorium WRONBA

Aktualności WRONBA

Partnerzy WRONBA