WRONBA
Jeśli powyżej (nad zdjęciami) nie widzisz takiego paska z listą meczów:
wejdź tutaj: http://wronba.pl
aby Twoja przeglądarka prawidłowo wczytała stronę i wszystkie jej funkcje

O Wronba

Multimedia WRONBA dla innych portali

Jak subskrybować multimedia WRONBA, w celu umieszczenia we własnych serwisach informacyjnych

Spis treści:

 

 

 Multimedia WRONBA na portalach  

   Liga WRONBA to największa amatorska liga koszykówki w Polsce. W ciągu roku rozgrywane są dwa niezależne sezony, w których uczestniczy około 100 drużyny (głównie) z Dolnego Śląska, ale także z południa województwa wielkopolskiego oraz z województwa opolskiego. W trakcie jednego sezonu (16 weekendowych kolejek spotkań) rozgrywanych jest ponad 300 meczów, które kończy Wielki Finał.

Liga WRONBA przygotowuje profesjonalne materiały multimedialne z każdej kolejki, które portale mogą subskrybować, w celu umieszczenia we własnych serwisach informacyjnych:

  • materiał wideo zapowiadający kolejkę (do 300 sekund) ukazujący się w każdy piątek (na stronie www.wronba.pl na kanale WRONBA Youtube)
  • jeden lub dwa materiały wideo relacjonujące najciekawsze mecze kolejki ukazujący się w każdy poniedziałek (na stronie www.wronba.pl na kanale WRONBA Youtube)
  • materiał wideo podsumowujący kolejkę i najlepsze akcje ukazujący się w każdą środę (na stronie www.wronba.pl na kanale WRONBA Youtube)

W ramach subskrybcji WRONBA dostarcza portalowi newsa zawierającego:

  • kilka zdań tekstu dziennikarskiego wraz z kodem do materiałów wideo na kanale WRONBA youtube. Materiały realizowane są dwiema kamerami w technologii HD

  •  paczkę czterech pięciu zdjęć w dwóch rozmiarach: duże (wysokość 600 pikseli) i małe (wysokość 90 pikseli, szerokość 120 pikseli), pobierz przykład

 

 

 

 

 Stałym partnerom medialnym WRONBA umożliwia:

- umieszczenie banerów (patrz niżej) na wszystkich meczach na każdej z hal;

- umieszczenie banera na głównej stronie serwisu internetowego, w dziale "Partnerzy" wraz z linkiem;

 

Na życzenie partnera medialnego WRONBA może zawrzeć stosowną umowę dotyczącą świadczeń wzajemnych lub działać na podstawie umowy ustnej zawartej pomiędzy koordynatorem rozgrywek, a przedstawicielem partnera medialnego.

 

 - Umieszczenie banera na każdej (dwóch) z hal, w których rozgrywane są mecze ligi WRONBA, podczas wszystkich meczów (wizualizacje powyżej)

Przewidywany zasięg terytorialny: mieszkańcy Dolnego Śląska, województwa Opolskiego i południowej części województwa Wielkopolskiego.

Przewidywalna liczba odbiorców: 5000 osób mających bezpośredni kontakt z przekazem reklamowym (w tym 1000 zawodników ligi WRONBA i 4000 widzów), oraz powyżej 10000 widzów za pośrednictwem przekazu multimedialnego (materiałów wideo i serwisu zdjęciowego)


Świadczenie dotyczy umieszczenia banerów o powierzchni nie większej niż 3,5 m2 (mogą być umieszczone na każdej ścianie, ale na wizualizacji odpowiadają banerom na ścianie B). Do większych banerów należy doliczyć opłatę 75 zł (netto) za każde dodatkowe 3,5 m2 dla każdej z hal.

 

foto:  Wizualizacja umiejscowienia banerów w halach, ściana A

 

foto: Wizualizacja umiejscowienia banerów w halach, ściana B

 

foto: Wizualizacja umiejscowienia banerów w halach, ściana C

 

foto: Wizualizacja umiejscowienia banerów w halach, ściana C

 

 

foto: Wizualizacja hal, w których rozgrywane są mecze ligi WRONBA. Z lewej hala SSP 72 przy ulicy Trwałej we Wrocławiu, z prawej hala ZS nr 23 przy ulicy Dawida we Wrocławiu. Strzałki pokazują kierunki filmowania meczów.

 

 

 
 

reklama_1
reklama_2
reklama_3
reklama_4
reklama_5
reklama_6
reklama_7

Terytorium WRONBA

Aktualności WRONBA

Partnerzy WRONBA